Олена Сергіївна Козак  народилась у 1983 році в місті Києві у родині художників Надії та Сергія Козак

Художниця декоративної кераміки. Створює поліхромні розписні фігуративні та анімалістичні декоративні скульптури, просторову пластику, декоративний та ужитковий посуд.

Художня кераміка Олени Козак вирізняється своєрідною пластичною мовою, глибиною задуму та майстерністю виконання, цікавими рішеннями, дизайнерськими формами, графічними та живописними прийомами. Олена має свій неповторний стиль і манеру виконання, використовує різні техніки, поєднує коштовне каміння із керамікою.

Витоки творчості Олени Козак коріняться у народних традиціях, але вона знаходять новаторські засоби для втілення ідей та образів. В сучасних творах Олени древні символи знову оживають звертаючись до глядача універсальною мовою знаків та пробуджуючи відчуття спорідненості зі своїм народом. ЇЇ твори несуть добро, випромінюють доброзичливість, охоплюють світом творення, тепла та любові.

>>

Художня авторська кераміка - це відмінна якість виконання, високий професійний рівень всіх етапів виробництва - від вибору глини і фарб до процесу творення ідеї та втілення її у глині. На відміну від заводської штампованої кераміки, авторську кераміку можна легко відрізнити, завдяки використанню ексклюзивних ідей і задумів в неповторних роботах, які безсумнівно несуть в собі заряд позитивної енергії і радують глядача. Всі керамічні вироби виготовляються і розписуються вручну. Потім йде випал виробів у печі при температурі більше 1000 градусів, після чого кераміка стає міцною, водостійкою і функціональною. Іноді для вираження художньої ідеї, виробу потрібен багаторазовий випал в печі, відповідно терміни виконання складних замовлень можуть тривати як два тижні, так і кілька місяців в залежності від складності роботи. Завдяки тому, що в керамічні предмети вкладено стільки часу, професіоналізму, любові, уваги і терпіння, вони виходять унікальними, неповторними і ексклюзивними. В авторській кераміці вкладена частинка душі майстра, тепло його рук і приголомшливі ідеї.
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now